Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 41: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
138: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 11EW 3 NTS ST= 40024.08
138: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 12EW 6 SE H2+1 101062.27
232: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 5NS 5 DW H9-1 5078.08
232: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
330: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 9NS 3 NTS ST+1 43062.92
330: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
429: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 17NS 4 SN CQ+1 45053.83
429: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 18NS 4 SW C7+1 4509.20
534: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 15NS 4 HE D4-1 5052.76
534: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 16NS 1 NTE HJ+2 15074.61
640: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 19NS 1 NTW D8+1 12016.41
640: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 20NS 3 HW SK-1 10033.13
742: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 21EW 4 SE H5= 42066.26
742: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 22EW 2 SW S2= 11027.29
846: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 27NS 3 HW H7= 14052.43
846: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
944: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 3NS 4 SW HK+1 65022.50
944: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 4NS 1 NTS C5+2 15071.14
1045: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 7EW 1 NTN H5+3 18047.83
1045: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 8EW 2 SW HK+1 14092.21
1135: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 23EW 2 SN H5+1 14042.68
1135: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 24EW 4 HN C5= 42056.55
1233: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 29EW 3 SN DK+1 17053.54
1233: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 30EW 2 HN S6= 11020.00
1348: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 25EW 5 SW C6-1 10016.06
1348: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 26EW 3 DE CA= 11071.73
1437: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 1EW 2 NTE C5= 12081.54
1437: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 2EW 3 NTS SQ= 60014.00
1547: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 13NS 2 HS S4+2 17062.46
1547: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 14NS 5 DxS HJ-3 5000.92
 +/-
 WYNIK49.19
 MIEJSCE381