Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 403: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP, OP/273

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 10EW 2 CW H2+1 11035.74
2409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 11EW 3 NTS C5+1 43015.65
2409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 12EW 4 SE D7+3 51015.65
3412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 31NS 4 H xW D7-1 10070.83
3412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 32NS 4 SE D5-1 10033.80
3412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 33NS 5 C xN HA-3 5007.66
4410: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 28EW 5 DW C4-1 5047.12
4410: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 29EW 4 H xW SK-2 50019.39
4410: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 30EW 4 DW HA-1 5026.92
5405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 4EW 4 HS D6-1 10070.83
5405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 5EW 3 NTE HK+1 43064.66
5405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 6EW 2 NTW SJ-1 10024.46
6411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 13EW 3 C xW SK-3 8005.39
6411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 14EW 2 NTN S4-2 10065.44
6411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 15EW 4 SW DK-3 1507.67
7408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 25NS 6 SW C2-2 20095.30
7408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 26NS 3 NTE CA-2 20087.54
7408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 27NS 4 HW C4+1 4503.04
8407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 7NS 2 NTN S5+3 21056.81
8407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 8NS 2 NTE H6= 12017.92
8407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 9NS 3 NTS H5+2 46086.77
9406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 22NS 2 NTW D3-1 10088.26
9406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 23NS 3 NTN C5+1 63085.06
9406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 24NS 4 S xW HK-2 30023.32
10413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 16EW 3 NT xE HJ+1 95098.46
10413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 17EW 4 SN HA+1 45046.17
10413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 18EW 3 NTE C9+2 46097.08
11404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 19NS 4 HE H10-4 40099.84
11404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 20NS 4 SN S9-1 10018.25
11404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 21NS 4 SE C10-1 5095.09
 +/-
 WYNIK50.34
 MIEJSCE345