Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 4NS 3 CW HA-2 20073.61
2390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 5NS 5 DW H9= 40047.84
2390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 6NS 2 SS HJ-1 5065.85
3391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 7NS 1 NTN H5+2 15041.33
3391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 8NS 3 DE C2= 11039.25
3391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 9NS 3 NTS SJ= 40030.46
4392: Z. Wciślik - U. Stefaniak, 4.0, SW 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
4392: Z. Wciślik - U. Stefaniak, 4.0, SW 11NS 3 DS C5-2 1006.44
4392: Z. Wciślik - U. Stefaniak, 4.0, SW 12NS 6 SE D7+1 101037.73
5393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 13NS 3 DS S5+1 13040.46
5393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 14NS 2 HW C6= 11020.18
5393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 15NS 4 HE D4-4 20095.55
6394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 16NS 2 NTE H10= 12081.23
6394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 18NS 3 NTE C8-2 10094.02
7395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 19NS 3 NTE D3-1 10044.79
7395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 20NS 2 SN H10+1 14080.83
7395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 21NS 4 SE C10= 42033.74
8396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 22NS 2 SW HQ+1 14042.07
8396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 23NS 3 NTN H5-1 10019.06
8396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 24NS 5 HS CK-1 5010.21
9397: S. Polak - K. Chełstowski, 6.5, WP/PM 25NS 4 SW C6+1 65020.45
9397: S. Polak - K. Chełstowski, 6.5, WP/PM 26NS 2 DE CA+2 13015.96
9397: S. Polak - K. Chełstowski, 6.5, WP/PM 27NS 3 HW C4+2 20010.18
10398: M. Karolewska - M. Śliz, 2.0, PK/SW 28NS 5 CS DA-1 10044.39
10398: M. Karolewska - M. Śliz, 2.0, PK/SW 29NS 3 SN H2+1 17046.46
10398: M. Karolewska - M. Śliz, 2.0, PK/SW 30NS 4 HN DA-1 5062.31
11399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 31NS 2 DS S7+1 11077.00
11399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 32NS 4 SW HA-1 10033.80
11399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 33NS 2 HE C4+2 17073.23
 +/-
 WYNIK46.23
 MIEJSCE480