Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 40: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
131: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 3NS 4 SW HA= 62045.47
131: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 4NS 4 HN DA-1 10029.17
229: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 7NS 1 NTS D2+2 15041.33
229: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 8NS 3 DE CQ= 11039.25
343: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 15NS 4 CE D4-3 15092.33
343: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 16NS 2 NTE H9+2 18063.38
433: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 13NS 3 DS CA+2 15057.38
433: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 14NS 3 NTN D4-1 5059.63
539: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
539: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 18NS 4 SW H6= 42046.63
641: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 19EW 1 NTW D8+1 12083.59
641: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 20EW 3 HW SK-1 10066.87
746: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 25NS 5 SE H3-3 30098.79
746: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 26NS TD 50.00
844: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 1NS 2 HS S9-1 5045.54
844: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 2NS 3 HN S8+1 17073.69
945: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 5EW 3 DW HT+1 13033.80
945: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 6EW 1 NTW SJ-1 10024.46
1034: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 21EW 2 SE H5+3 20037.42
1034: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 22EW 2 HW D3= 11027.29
1132: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 27EW 1 SW C4+2 14047.57
1132: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 28EW 6 CxN H3-2 50097.42
1248: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 23EW 3 NTN C5= 60025.31
1248: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 24EW 4 SxW HA-3 5008.54
1336: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 29EW 3 SN H2+1 17053.54
1336: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 30EW 4 HxN H2-1 10056.31
1447: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 11NS 3 NTS S2= 40075.92
1447: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 12NS 3 NTW C7+3 49088.50
1537: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 9EW 3 NTN CK+2 46013.23
1537: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 10EW 1 NTW DJ-1 10025.31
 +/-
 WYNIK52.05
 MIEJSCE287