Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 398: M. Karolewska - M. Śliz, 2.0, PK/SW, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 10NS 2 DN C7= 9069.78
2399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 11NS 2 CN HJ= 9026.23
2399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 12NS 3 NTE H2+4 52079.75
3395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 25NS 4 SW S8-1 10083.94
3395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 26NS 2 SW C9-1 10067.33
3395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 27NS 2 HW D2+1 14052.43
4394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 19NS 1 NTE SJ+1 12016.41
4394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 20NS 2 SN H10= 11052.76
4394: E. Czwartosz-Marcinkowska - A. Dawiec, 0.0, SW 21NS 1 SE C6+2 14086.35
5396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 16EW 3 NTE D7+1 63081.23
5396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 17EW 4 SN HA+1 45046.17
5396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 18EW 4 SW H6-2 1005.98
6390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 1EW 3 HN SK-1 5054.46
6390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 2EW 5 DS SA-1 10069.69
6390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 3EW 4 HS SA-2 1007.50
7389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 22NS 2 NTW S2-2 20096.34
7389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 23NS 4 DN HA+1 15061.59
7389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 24NS 3 SW DA-4 20019.97
8391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 31EW 3 HE DK= 14075.46
8391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 32EW 4 S xW HK-2 5009.49
8391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 33EW 4 HE C5= 42061.72
9401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 4NS 2 NTS S5+1 15071.14
9401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 5NS 3 NTE S9+3 49011.27
9401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 6NS 3 SS CA-3 1506.31
10402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 28EW 5 CS DA-1 10055.61
10402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 29EW 3 SN H2+1 17053.54
10402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 30EW 4 HN DA-1 5037.69
11400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 13NS 2 DN C5+2 13040.46
11400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 14NS 2 NTN S5= 12092.35
11400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 15NS 4 HW DA-1 5052.76
 +/-
 WYNIK51.52
 MIEJSCE303