Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 392: Z. Wciślik - U. Stefaniak, 4.0, SW, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 13EW 3 NTN C5+1 63011.08
2396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 14EW 2 DS S8= 9019.57
2396: T. Urbanek - M. Surmiak, 10.0, PK/MP 15EW 3 NTW DK= 40082.21
3401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
3401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 20NS 2 SN H2= 11052.76
3401: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 21NS 4 SE C6= 42033.74
4402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 10EW 3 CW DJ+1 13055.52
4402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 11EW 3 DS C5-2 10093.56
4402: S. Szewczyk-Kozubska - W. Kozubski, 5.0, MP 12EW 6 SE D7+1 101062.27
5400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 28NS 3 DW C4+2 15039.09
5400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 29NS 4 HW SK-2 20072.92
5400: J. Łaniewska - M. Domagała, 7.0, WP 30NS 2 HN S6-1 5062.31
6391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 22EW 2 SW HQ= 11027.29
6391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 23EW 3 NTN H2-1 10080.94
6391: M. Golec - A. Gintrowicz, 2.0, SW 24EW 4 HS CK= 42056.55
7393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 25NS 4 SW C6= 62049.09
7393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 26NS 2 SW C10= 11028.27
7393: E. Brewińska - K. Brewińska, 0.0, MA 27NS 2 HW S6+1 14052.43
8389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 7NS 3 NTN S5+1 63090.09
8389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 8NS 2 SW CJ-1 5078.97
8389: E. Wróblewska - K. Ziewacz, 9.0, MA/MP 9NS 3 NTS H5+1 43062.92
9399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 1NS 2 CE D7-1 5059.54
9399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 2NS 3 DS C8+1 13058.15
9399: K. Murzyn - T. Onoszko, 0.0, PM 3NS 2 SE HJ+3 20071.56
10390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 31EW 3 HE DK= 14075.46
10390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 32EW 2 SW HA+1 14088.58
10390: Z. Mika-Siudak - M. Jaroszkiewicz, 2.5, MA 33EW 3 HE DJ+1 17026.77
11395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 16EW 1 HS S5-2 10014.16
11395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 17EW 4 SN HA+1 45046.17
11395: E. Zagórska-Onoszko - T. Piasecka, 1.0, PM/SW 18EW 3 NTE HK+2 46097.08
 +/-
 WYNIK56.46
 MIEJSCE127