Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 39: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
143: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 5NS 3 SN H4-1 10069.29
143: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 6NS 3 HE DT= 1408.46
242: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 13NS 3 DS DA= 11030.15
242: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 14NS 2 NTS HJ-1 5059.63
332: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 11NS 2 HE S4-2 10030.06
332: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 12NS 7 SW S8= 15109.82
438: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 15NS 3 NTW DA= 40017.79
438: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 16NS 1 NTxN D6-1 10085.84
540: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
540: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 18EW 4 SW H6= 42053.37
646: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 23NS 3 NTN H5-1 10019.06
646: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 24NS 4 HS CA= 42043.45
744: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 29NS 3 SN H2+1 17046.46
744: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 30NS 3 SW S2= 14029.39
845: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 3EW 4 SxW HA-1 2001.57
845: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 4EW 3 NTS S5-1 10070.83
933: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 19EW 3 NTE ST-2 20023.77
933: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 20EW 1 SN HT+1 11047.24
1031: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 25EW 4 SW C6= 62050.91
1031: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 26EW 1 SW CT= 8039.82
1148: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 21EW 4 SE H9= 42066.26
1148: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 22EW 2 NTE C9-1 10011.74
1235: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 27EW 2 HW C4+1 14047.57
1235: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 28EW 4 DW D8= 13058.33
1347: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 9NS 3 NTS H8= 40030.46
1347: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 10NS 5 CW DJ-1 10074.69
1436: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 7EW 1 NTN S5+2 15058.67
1436: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 8EW 3 DE H4+1 13087.54
1530: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 1NS 2 NTW DQ= 12018.46
1530: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 2NS 3 NTS SQ-1 10030.31
 +/-
 WYNIK42.24
 MIEJSCE596