Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 374: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA, MA/88

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 7NS 3 NTS D2+1 63090.09
1379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 8NS 3 DE H6= 11039.25
1379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 9NS 3 NTN H3-1 506.16
2378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 22NS 2 SW CQ+1 14042.07
2378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 23NS 3 NTN H2-1 10019.06
2378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 24NS 4 HN C5= 42043.45
3377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 4NS 4 HS D6-1 10029.17
3377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 5NS 3 NTE S9= 40047.84
3377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 6NS 1 NTW SJ= 9058.61
4373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 31EW 4 H xE DK-1 10029.17
4373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 32EW 5 H xN D2= 6505.06
4373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 33EW 4 HE D9= 42061.72
5375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 1NS 1 NTW DQ+1 12018.46
5375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 2NS 3 NTS SQ-2 20011.85
5375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 3NS 2 NTN DQ-3 15087.34
7369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 25EW 6 SW C7-1 10016.06
7369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 26EW 3 DE CK= 11071.73
7369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 27EW 3 NTS H5-2 10028.12
8372: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 13NS 3 SE DK-3 30070.00
8372: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 14NS 3 NT xS HJ-3 5000.92
8372: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 15NS 4 HW DA-1 5052.76
9370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 10EW 3 CW DJ+1 13055.52
9370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 11EW 3 H xE D5-2 30027.61
9370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 12EW 6 NTW C10+1 102080.06
10376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 19EW 3 NTE H10-2 20023.77
10376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 20EW 1 SN H2+1 11047.24
10376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 21EW 2 SE C10+2 17026.07
11371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 28EW 5 C xS DA-1 20065.45
11371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 29EW 3 SS H2+1 17053.54
11371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 30EW 4 H xN DA-1 10056.31
 +/-
 WYNIK42.15
 MIEJSCE598