Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 372: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA, MA/88

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 31NS 4 DS HQ= 13085.88
1375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 32NS 4 S xW HK-1 20061.96
1375: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 33NS 5 CS SA-2 10087.41
2371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 25EW 6 SW S8= 143099.09
2371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 26EW 3 NTE CK+2 66099.70
2371: P. Gacek - J. Milewski, 2.0, MA 27EW 3 HW C2-1 5010.33
3373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 28NS 4 HE CA-2 10073.03
3373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 29NS 3 SN H2+1 17046.46
3373: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, -/MA 30NS 4 DE H4-1 5073.08
5378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 19EW 3 NTE CK-2 20023.77
5378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 20EW 2 SN H10= 11047.24
5378: K. Głowacki - B. Jasiński, 6.5, MA 21EW 4 SE C10= 42066.26
6370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 7NS 3 NTN S5+1 63090.09
6370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 8NS 4 DE C2-2 10086.45
6370: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
7379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 4EW 2 SW S4-1 10044.91
7379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 5EW 4 S xN DK-1 20041.98
7379: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 6EW 2 S xS HJ-1 10049.38
8374: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 13EW 3 SE DK-3 30030.00
8374: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 14EW 3 NT xS HJ-3 50099.08
8374: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 15EW 4 HW DA-1 5047.24
9369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 22EW 2 SW S4+1 14057.93
9369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 23EW 4 DS HK= 13051.52
9369: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 24EW 5 HS CK-1 5089.79
10377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 1NS 2 HS S9= 11077.08
10377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 2NS 3 NTS SQ= 60086.00
10377: H. Ślesicki - J. Sadowski, 8.0, WP/WM 3NS 4 HN DA-2 10092.50
11376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 16NS 3 NTE HJ= 60041.23
11376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 17NS 4 SN D10+1 45053.83
11376: S. Grędziński - D. Kołodziejski, 9.0, WM 18NS 4 SW H6= 42046.63
 +/-
 WYNIK64.09
 MIEJSCE11