Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 37: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
130: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 7NS 1 HS C5+1 11019.20
130: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 8NS 2 NTW CJ-1 5078.97
236: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 11NS 2 HE D5-1 5023.62
236: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 12NS 6 SW D2+1 101037.73
338: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 13EW 2 NTN C5+1 15042.62
338: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 14EW 3 NTN H6-2 10065.44
446: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 19NS 2 NTE D3-1 10044.79
446: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 20NS 2 SN HT+1 14080.83
544: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 25NS 3 SW S8+1 17070.15
544: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 26NS 3 DE CA-1 10067.33
645: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 29EW 3 HW SA-1 10085.84
645: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 30EW 4 HN H2-1 5037.69
731: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 15EW 4 HW DA= 42090.34
731: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 16EW 2 NTE HJ+1 15025.39
829: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 21EW 4 SE H5= 42066.26
829: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 22EW 2 SE CQ= 11027.29
948: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
948: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 18EW 3 NTE HK= 40027.15
1033: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 23EW 4 SS HA+1 65010.52
1033: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 24EW 4 HN C5= 42056.55
1147: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 5NS 5 CW H9-1 5078.08
1147: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 6NS 2 CE DT+1 11035.54
1234: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 3EW 4 SW HA+1 65077.50
1234: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 4EW 4 HS D6-1 10070.83
1343: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 27NS 3 HW H8+1 17028.12
1343: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 28NS 4 HE SJ-1 5052.88
1441: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 1NS 2 NTE C5= 12018.46
1441: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 2NS 3 NTS SQ= 60086.00
1540: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 9NS 3 NTN CK+2 46086.77
1540: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 10NS 1 NTW DJ-1 10074.69
 +/-
 WYNIK53.76
 MIEJSCE225