Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 36: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 9NS 3 NTS H5+2 46086.77
135: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 10NS 2 SE DQ-2 20085.58
237: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 11EW 2 HE D5-1 5076.38
237: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 12EW 6 SW D2+1 101062.27
346: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 17NS 4 SN DT+1 45053.83
346: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 18NS 4 SW D7= 42046.63
444: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 23NS 3 HW DQ-1 10033.69
444: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 24NS 5 HS CA-1 5010.21
545: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 27EW 2 HW C5+3 20089.82
545: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 28EW 4 HE CA+1 45087.58
630: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 13EW 3 HxS H3= 7308.46
630: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 14EW 1 NTN S4= 9019.57
743: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 19EW 3 NTW H6-2 20023.77
743: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 20EW 2 SN HT= 11047.24
848: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 15EW 4 HW DA-1 5047.24
848: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 16EW 3 NTE HJ-1 1007.39
932: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 21EW 4 SE H6= 42066.26
932: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 22EW 1 NTW D3-1 10011.74
1047: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 3NS 4 SxW HA= 7905.94
1047: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 4NS 3 NTS C5= 60088.27
1133: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 1EW 2 NTE H7= 12081.54
1133: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 2EW 3 NTS ST-3 30095.69
1242: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 25NS 5 SW D2-1 10083.94
1242: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 26NS 3 DE CA-1 10067.33
1340: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 29NS 3 SN H2+1 17046.46
1340: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 30NS 4 HxN H2-1 10043.69
1439: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 7NS 1 NTN S5+2 15041.33
1439: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 8NS 3 DE H4+1 13012.46
1529: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 5NS 5 DW HT-1 5078.08
1529: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 6NS 3 CE DT+1 13015.85
 +/-
 WYNIK50.83
 MIEJSCE327