Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 347: D. Mosakowska - J. Oleksiewicz, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1356: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 16NS 3 NTE H6+1 63018.77
1356: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 17NS 4 SN S10= 4208.59
1356: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 18NS 4 SW H6= 42046.63
2346: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 19NS 2 DE H4-2 20076.23
2346: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 20NS 2 SN H10+1 14080.83
2346: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 21NS 4 SE C6= 42033.74
3344: Z. Rzeczycki - G. Rzeczycka, 2.0, MA 22NS 2 SW D3+1 14042.07
3344: Z. Rzeczycki - G. Rzeczycka, 2.0, MA 23NS 4 SN D2+1 65089.48
3344: Z. Rzeczycki - G. Rzeczycka, 2.0, MA 24NS 5 HS CA-1 5010.21
4350: R. Przybysz - M. Buduła, 3.5, MA 25NS 4 SW C6= 62049.09
4350: R. Przybysz - M. Buduła, 3.5, MA 26NS 2 DE CA+1 11028.27
4350: R. Przybysz - M. Buduła, 3.5, MA 27NS 1 SW C4-1 5089.67
5348: D. Krakowiak - M. Mosakowski, 4.0, MA 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
5348: D. Krakowiak - M. Mosakowski, 4.0, MA 29NS 3 SS HK+1 17046.46
5348: D. Krakowiak - M. Mosakowski, 4.0, MA 30NS 4 HN S6-3 15027.08
6342: T. Guberow - I. Klorek, 0.0, MA 31NS 2 NTN SK= 12077.97
6342: T. Guberow - I. Klorek, 0.0, MA 32NS 4 SW HA-1 10033.80
6342: T. Guberow - I. Klorek, 0.0, MA 33NS 5 CN HA-3 15082.68
7362: M. Zentara - Z. Klimczak, 4.0, MA/DS 1NS 4 C xW HQ-2 30097.23
7362: M. Zentara - Z. Klimczak, 4.0, MA/DS 2NS 4 S xW D10-2 30077.08
7362: M. Zentara - Z. Klimczak, 4.0, MA/DS 3NS 3 SW HA+2 20071.56
8361: J. Raczyński - J. Popowicz, 0.0, 4EW 3 NTN DK-1 10070.83
8361: J. Raczyński - J. Popowicz, 0.0, 5EW 6 NTE HK-2 10011.73
8361: J. Raczyński - J. Popowicz, 0.0, 6EW 2 S xS HJ-1 10049.38
9354: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 7EW 3 NTN S5= 60029.72
9354: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 8EW 2 HN DA= 1109.04
9354: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 9EW 3 S xW DQ-3 8001.23
10352: J. Krzywina - A. Parafianowicz, 0.0, 10EW 4 D xN HK-1 20080.37
10352: J. Krzywina - A. Parafianowicz, 0.0, 11EW 3 NTN C6= 40024.08
10352: J. Krzywina - A. Parafianowicz, 0.0, 12EW 2 C xN DJ-3 80022.39
11358: A. Łodziński - M. Gutkowski, 0.0, MA/- 13EW 1 NTW D10= 9075.38
11358: A. Łodziński - M. Gutkowski, 0.0, MA/- 14EW 3 SW DA-1 5025.84
11358: A. Łodziński - M. Gutkowski, 0.0, MA/- 15EW 3 NTW DA-1 5047.24
 +/-
 WYNIK48.72
 MIEJSCE405