Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 34: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
146: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 13NS 3 NTN C5-1 10015.54
146: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 14NS 3 DS HJ-1 5059.63
244: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 19NS 3 NTE SJ-2 20076.23
244: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 20NS 1 SN HT+1 11052.76
345: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 23EW 5 DS HA= 60025.31
345: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 24EW 5 HS CA-1 5089.79
443: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 9EW 3 NTN H3+1 43037.08
443: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 10EW 3 CW C3+1 13055.52
541: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 15EW 4 HE D4-1 5047.24
541: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 16EW 1 NTE HJ+2 15025.39
648: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 11EW 2 SN C6+2 17038.80
648: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 12EW 6 SE D7= 98029.45
730: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
730: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 18EW 4 SW D7= 42053.37
847: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 29NS 4 HW SA-2 20072.92
847: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 30NS 4 DE H7-1 5073.08
931: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 27EW 2 HW H7+2 17071.88
931: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 28EW 5 CS DA-1 10055.61
1040: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 21NS 2 SE H5+3 20062.58
1040: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 22NS 2 HW D3= 11072.71
1138: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 25NS 3 NTE S2+1 63033.33
1138: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 26NS 1 SW CT+1 11028.27
1237: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 3NS 4 SW HA+1 65022.50
1237: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 4NS 4 HS D6-1 10029.17
1342: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 1NS 1 NTW DQ= 9036.62
1342: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 2NS 3 NTS ST= 60086.00
1433: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 5NS 3 NTE HK+2 46023.46
1433: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 6NS 3 CE DT= 11035.54
1535: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 7EW 3 NTN S5= 60029.72
1535: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 8EW 1 NTN DT= 9015.42
 +/-
 WYNIK46.70
 MIEJSCE465