Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 336: K. Starzyk - A. Starzyk, 0.0, , MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 31NS 2 HE DK+1 14024.54
1340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 32NS 3 SW HA-1 10033.80
1340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 33NS 2 HE C2+2 17073.23
2337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 1NS 1 NTW H5+2 1509.69
2337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 2NS 5 CS SA-2 20011.85
2337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 3NS 2 SW HA+3 20071.56
3339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 4NS 4 HS D6-2 2002.47
3339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 5NS 3 NTE C4+3 49011.27
3339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 6NS 1 NTE S8+1 12023.08
4332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 7NS 1 NTS HQ-1 1007.59
4332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 8NS 3 DE C2= 11039.25
4332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 9NS 3 NTN CK+1 43062.92
5334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 10NS 3 D xN HQ-1 20019.63
5334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 11NS 1 NTS C5+2 15055.67
5334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 12NS 6 SE D9+1 101037.73
6328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 13NS 3 DN C6-3 3000.77
6328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 14NS 2 HW C6+1 14015.90
6328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 15NS 5 HE D4-2 10086.50
7330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 16NS 2 SW H7+2 17069.38
7330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 17NS 2 SN HA+3 2003.99
7330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 18NS 6 SW H8-2 10094.02
8324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 19EW 1 NTE H10-1 10055.21
8324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 20EW 3 SN DA= 14019.17
8324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 21EW 2 SE C10+1 14013.65
9326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 22EW 3 DW HQ-2 2003.66
9326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 23EW 3 NTN H6-2 20097.10
9326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 24EW 4 HN S2+1 45026.98
10320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 25EW 4 SW C6= 62050.91
10320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 26EW 3 HN SA-1 10051.82
10320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 27EW 4 HW C4-2 1003.04
11322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 28EW 4 HE SJ+1 45087.58
11322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 29EW 5 HW SA-3 30021.39
11322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 30EW 3 HN DA+1 17010.00
 +/-
 WYNIK36.22
 MIEJSCE675