Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 331: M. Mańkowska - K. Puczyński, 13.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 16NS 3 NTE D7+1 63018.77
1328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 17NS 4 SN CQ+1 45053.83
1328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 18NS 3 NTE C8+1 43019.94
2330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 19NS 2 HE S10= 11022.70
2330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 20NS 3 SN D6-1 10018.25
2330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 21NS 4 SE C6= 42033.74
3324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 22NS 2 SW HQ= 11072.71
3324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 23NS 3 DN D6+2 15061.59
3324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 24NS 5 HN C5+1 48086.74
4326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 25NS 4 SW C6+1 65020.45
4326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 26NS 3 HN SA-1 10048.18
4326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 27NS 3 H xW C4+1 6300.91
5320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 28NS 4 HE CA+1 45012.42
5320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 29NS 3 HW SA= 1402.46
5320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 30NS 4 DE H7= 13031.39
6322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 31NS 3 HW D7= 14024.54
6322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 32NS 3 NT xN DA-2 3004.28
6322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 33NS 4 HE DJ= 42038.28
7340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 1NS 3 HS S10-2 10028.46
7340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 2NS 3 CN S8+1 13058.15
7340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 3NS 4 SW HA+1 65022.50
8337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 4EW 4 HS D6-1 10070.83
8337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 5EW 3 NTE HK+1 43064.66
8337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 6EW 4 DN C2-2 10049.38
9339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 7EW 1 NTN S5+2 15058.67
9339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 8EW 1 SW S6+2 14092.21
9339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 9EW 3 NTS SJ-1 5093.84
10332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 10EW 3 CW SK+1 13055.52
10332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 11EW 4 SS C5-2 10093.56
10332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 12EW 6 SE D7= 98029.45
11334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 13EW 3 C xW SK-3 8005.39
11334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 14EW 3 NTN H6-2 10065.44
11334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 15EW 4 HW DK-1 5047.24
 +/-
 WYNIK42.62
 MIEJSCE593