Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 33: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 17NS 4 SN S7+1 45053.83
144: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 18NS 4 SW D7= 42046.63
245: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 21EW 4 SE H5= 42066.26
245: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 22EW 3 CS SJ-1 5018.14
342: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 7EW 3 NTN S5+1 6309.91
342: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 8EW 2 DE C2= 9034.89
440: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 13EW 3 DS CA+2 15042.62
440: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 14EW 3 NTN D4-1 5040.37
548: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 9EW 3 NTN H3+2 46013.23
548: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 10EW 3 NTW DJ-1 10025.31
629: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 15EW 3 NTW H9-1 5047.24
629: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 16EW 2 NTE HJ+3 21043.38
747: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 27NS 1 SW C4= 8077.66
747: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 28NS 5 DxW C4-1 10073.03
830: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 25EW 4 SW C6-1 10016.06
830: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 26EW 3 HN SA-1 10051.82
939: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 19NS 3 NTE ST-2 20076.23
939: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 20NS 1 SN HT+1 11052.76
1037: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 23NS 4 SS HA+1 65089.48
1037: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 24NS 4 HN C5= 42043.45
1136: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 1NS 2 NTE H7= 12018.46
1136: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 2NS 3 NTS ST-3 3004.31
1241: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 29NS 3 SN DK+1 17046.46
1241: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 30NS 2 HN S6= 11080.00
1332: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 3NS 4 SW HA+1 65022.50
1332: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 4NS 3 HS D6= 14064.20
1434: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 5EW 3 NTE HK+2 46076.54
1434: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 6EW 3 CE DT= 11064.46
1546: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 11NS 2 CW DQ-4 20068.25
1546: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 12NS 6 SE S4+1 101037.73
 +/-
 WYNIK46.84
 MIEJSCE461