Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 321: A. Nożyńska - J. Markowski, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 7NS 3 NTN C2= 60070.28
1326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 8NS 3 DE C2= 11039.25
1326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
2320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 10NS 3 CW SK+1 13044.48
2320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 11NS 2 DS S10-3 1502.46
2320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 12NS 6 SE S6= 98070.55
3322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 13NS 3 NTN S2= 60080.77
3322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 14NS 3 NTN S4-3 15010.09
3322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 15NS 4 HW DA-1 5052.76
4340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 16NS 2 NTE HJ+1 15074.61
4340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 17NS 4 SN D10+1 45053.83
4340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 18NS 4 SW D7+1 4509.20
5337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 19NS 3 NTE CK-3 30096.16
5337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 20NS 2 SN H10+1 14080.83
5337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 21NS 4 SE H5= 42033.74
6339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 22NS 3 NTW S2-1 10088.26
6339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 23NS 4 DS HA= 13048.48
6339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 24NS 4 HN S10+1 45073.02
7332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 25NS 4 SW S8= 62049.09
7332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 26NS 3 H xN SA-1 2005.93
7332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 27NS 2 HW C4+2 17028.12
8334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 28EW 4 HE SJ-3 15010.15
8334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 29EW 3 HW SK= 14097.54
8334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 30EW 3 HN DA= 14015.54
9328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 31EW 5 D xS HQ-1 20093.59
9328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 32EW 5 HS D3= 45016.82
9328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 33EW 5 CN SQ-3 15017.32
10330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 1EW 2 HN SK-1 5054.46
10330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 2EW 3 DS C8+3 17026.31
10330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 3EW 4 SW HK+1 65077.50
11324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 4EW 3 HS D6= 14035.80
11324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 5EW 5 DW H10-1 5021.92
11324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 6EW 4 DN S5-2 10049.38
 +/-
 WYNIK48.22
 MIEJSCE422