Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 32: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 19EW 3 NTE C2= 60096.16
145: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 20EW 3 SN S3-1 10081.75
241: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 5EW 5 DW H9-1 5021.92
241: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 6EW 3 NTW SJ-2 2008.31
339: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 11EW 2 HE S4-2 10069.94
339: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 12EW 7 SW S8= 151090.18
448: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 7EW 1 NTN S5+3 18047.83
448: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 8EW 2 NTxN SK-2 30099.37
543: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 13EW 2 HS S5+2 17037.54
543: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 14EW 3 NTN H6-3 15089.91
647: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 25NS 4 SW C6= 62049.09
647: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 26NS 3 SW CT-3 30094.98
729: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 23EW 3 SN H5-1 10080.94
729: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 24EW 3 SxW DA-1 10083.23
838: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 17NS 4 SN DT+1 45053.83
838: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 18NS 4 SW H6= 42046.63
936: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 21NS 4 SE H6= 42033.74
936: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 22NS 1 NTW D3-1 10088.26
1035: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 29NS 2 SN H2+2 17046.46
1035: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 30NS 4 HN D6-1 5062.31
1140: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 27NS 1 SW C4+2 14052.43
1140: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 28NS 6 CxN H3-2 5002.58
1231: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 1NS 2 HS ST-2 10028.46
1231: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 2NS 5 CxS C8-1 20011.85
1333: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 3EW 4 SW HA+1 65077.50
1333: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 4EW 3 HS D6= 14035.80
1446: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 9NS 3 NTS H5-2 1001.85
1446: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 10NS 3 DxN D6-1 20019.63
1544: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 15NS 4 HW DA-1 5052.76
1544: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 16NS 3 NTE HJ+1 63018.77
 +/-
 WYNIK52.80
 MIEJSCE257