Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 319: Z. Tylko - B. Zacharzewska, 0.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 1NS 3 NTW DQ-3 15088.92
1322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 2NS 3 SW DQ-1 5043.38
1322: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 3NS 3 SW HA+1 17082.81
2340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 4NS 3 NTS S5= 60088.27
2340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 5NS 3 SN DK-1 10069.29
2340: Ł. Chrzanowski - K. Matraszek, 0.5, MA 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
3337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 7NS 3 NTN S5= 60070.28
3337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 8NS 2 SW S5+2 1702.96
3337: B. Dejnakowski - J. Serwatowska, 4.5, MA 9NS 3 NTN CK+1 43062.92
4339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
4339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 11NS 3 CN D4-1 5016.11
4339: B. Zalewski - M. Janota, 4.0, MA 12NS 6 SE C6= 98070.55
5332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 13NS 4 DS DA-3 3000.77
5332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 14NS 4 HE C3-1 5074.16
5332: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 15NS 5 CE D4-5 25097.08
6334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 16NS 3 NTE D7+1 63018.77
6334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6334: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 18NS 3 NTE H9+2 4602.92
7328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 19NS 1 NTE D3+2 1508.44
7328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 20NS 2 SN S3+1 14080.83
7328: Z. Kaperzyński - K. Stefaniak, 2.0, MA 21NS 1 NTE H5+3 18063.80
8330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 22EW 2 SW D3+2 17087.35
8330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 23EW 4 SN C5+1 65010.52
8330: J. Tyszkiewicz - K. Frąckiewicz, 4.0, MA 24EW 4 HN S3+1 45026.98
9324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 25EW 4 SW S8= 62050.91
9324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 26EW 3 DE CQ= 11071.73
9324: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 27EW 3 NTN H9-2 10028.12
10326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 28EW 4 DW C4= 13058.33
10326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 29EW 3 SN H2+1 17053.54
10326: T. Gellert - M. Swoboda, 2.0, MA 30EW 4 SE D9-1 5026.92
11320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 31EW 3 HE DK= 14075.46
11320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 32EW 3 S xW HA+1 93099.57
11320: M. Mączewski - A. Reda, 2.5, MA 33EW 4 HE H5= 42061.72
 +/-
 WYNIK54.04
 MIEJSCE210