Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 31NS 4 DS HQ= 13085.88
1317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 32NS 4 S xW HA+1 9900.04
1317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 33NS 4 HE C4= 42038.28
2315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 1NS 4 H xS D8-1 10028.46
2315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 2NS 3 SW C2-3 15068.77
2315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 3NS 3 SE HQ+2 20071.56
3313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 4NS 3 NTS S5= 60088.27
3313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 5NS 4 S xN C10-2 5008.03
3313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 6NS 1 NTW SJ= 9058.61
4310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 7NS 4 HS C8-2 2001.09
4310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 8NS 3 DE CQ+1 13012.46
4310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 9NS 3 NTN H3= 40030.46
5308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 10NS 3 NTW DJ-3 30094.48
5308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 11NS 2 SN C6-1 5016.11
5308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 12NS 6 SE S6+1 101037.73
6306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 13NS 3 DS S4= 11030.15
6306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 14NS 3 NTN H6-4 2005.20
6306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 15NS 4 HW DA= 4209.66
7318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 16NS 3 NTE D10+2 6605.39
7318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 17NS 4 SN CQ+1 45053.83
7318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 18NS 4 SW D7= 42046.63
8304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 19EW 2 NTE CK-2 20023.77
8304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 20EW 2 SN H10= 11047.24
8304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 21EW 4 SE H5= 42066.26
9302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 22EW 3 SW HQ= 14057.93
9302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 23EW 3 HW DQ-2 20032.93
9302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 24EW 4 HS CA= 42056.55
10300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 25EW 3 NTE H3-1 10016.06
10300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 26EW 2 SW C10-2 20012.46
10300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 27EW 1 SW H8-1 5010.33
11298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 28EW 5 DW C4-2 10026.97
11298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 29EW 4 HW SA-2 20027.08
11298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 30EW 3 SE H4= 14070.61
 +/-
 WYNIK37.55
 MIEJSCE666