Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 25EW 3 NTE H6-1 10016.06
1311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 26EW 3 SW C10-2 20012.46
1311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 27EW 1 SW H7+1 11033.74
2312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 31EW 4 HE DK-1 5044.21
2312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 32EW 2 SW HA= 11082.21
2312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 33EW 4 HE D9= 42061.72
3314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 4EW 3 NTS S5= 60011.73
3314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 5EW 4 S xN C10-2 50091.97
3314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 6EW 1 NTW SJ= 9041.39
4297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 10EW 3 CW C3+2 15075.15
4297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 11EW 2 CN S3= 9073.77
4297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 12EW 4 SE S4+2 4808.90
5299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 16EW 3 NTE HJ+1 63081.23
5299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 17EW 4 SN HA+1 45046.17
5299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 18EW 3 NTE HK= 40027.15
6301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 22EW 2 NTW C5-2 2003.66
6301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 23EW 4 SN D6+1 65010.52
6301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 24EW 3 HN C5+1 17081.10
7303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 28EW 5 DW C4-3 15010.15
7303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 29EW 2 SN H3+1 14077.23
7303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 30EW 3 HN DA= 14015.54
9305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 7NS 3 NTN S5-2 2001.09
9305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 8NS 1 NTE H6+1 12017.92
9305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 9NS 3 NTS H5= 40030.46
10307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 13NS 3 HS CQ+1 17062.46
10307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 14NS 3 NTN S5-1 5059.63
10307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 15NS 3 NTW DA= 40017.79
11309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 19NS 3 NTE D3-1 10044.79
11309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 20NS 4 SN S3-2 2002.00
11309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 21NS 4 SE DA= 42033.74
 +/-
 WYNIK39.20
 MIEJSCE648