Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 31: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
140: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 3EW 4 SW HA= 62054.53
140: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 4EW 4 HN DA-1 10070.83
238: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 9EW 3 NTN CK+2 46013.23
238: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 10EW 3 CW DJ+1 13055.52
348: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 5EW 5 DxW HT-1 10011.73
348: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 6EW 3 CE DT= 11064.46
442: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 11EW 3 NTS ST-1 5083.89
442: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 12EW 7 NTW H6-1 502.92
547: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 23NS 3 NTN H2-1 10019.06
547: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 24NS 4 HN C5= 42043.45
643: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 21EW 4 SxE CT= 59099.54
643: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 22EW 2 SW HQ+1 14057.93
737: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 15NS 4 HW DA= 4209.66
737: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 16NS 2 NTE HJ+1 15074.61
835: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 19NS 3 NTW SA= 6003.84
835: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 20NS 3 SN H2-1 10018.25
934: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 27NS 2 HW H7+2 17028.12
934: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 28NS 5 CS DA-1 10044.39
1039: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 25NS 4 SW C6= 62049.09
1039: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 26NS 1 SW CT= 8060.18
1130: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 29NS 4 SN H3= 62089.23
1130: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 30NS 3 CS SK-2 10043.69
1232: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 1EW 2 HS ST-2 10071.54
1232: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 2EW 5 CxS C8-1 20088.15
1346: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 7NS 3 NTN S5= 60070.28
1346: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 8NS 2 NTE C2-1 5078.97
1444: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 13NS 3 DN C5+2 15057.38
1444: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 14NS 3 HE HA= 14015.90
1545: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
1545: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 18EW 4 SW D7= 42053.37
 +/-
 WYNIK49.33
 MIEJSCE377