Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 22NS 2 SW D3+2 17012.65
1310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 23NS 4 SS HA+1 65089.48
1310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 24NS 4 HN C5= 42043.45
2308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 25NS 3 DE SA-2 20095.30
2308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 26NS 3 SW C10-1 10067.33
2308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 27NS 2 HW H7+2 17028.12
3306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 28NS 5 H xE SJ= 6500.76
3306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 29NS 2 SN H3+2 17046.46
3306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 30NS 3 NTW H10+2 4605.08
4318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 31NS 4 H xW C8-1 10070.83
4318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 32NS 4 SW HA-1 10033.80
4318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 33NS 4 HE D9= 42038.28
5304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 1NS 2 HS CA+2 17093.07
5304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 2NS 3 NTS SQ-2 20011.85
5304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 3NS 1 NTN DQ-4 20071.56
6302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 4NS 3 NTS C5-2 2002.47
6302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 5NS 3 SN DK= 14093.05
6302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
7300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 7NS 3 NTN S9+1 63090.09
7300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 8NS 2 HN D10-1 5070.71
7300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
8298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 10EW 2 NTW D10-1 10025.31
8298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 11EW 2 NTN HJ+1 15044.33
8298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 12EW 7 SE D3= 151090.18
9317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 13EW 3 DS S4+1 13059.54
9317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 14EW 3 DS HJ-1 5040.37
9317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 15EW 3 NTW DK= 40082.21
10315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 16EW 3 NTE H5= 60058.77
10315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 17EW 4 SN HA+1 45046.17
10315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 18EW 4 SW H6= 42053.37
11313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 19EW 3 NTE D3-1 10055.21
11313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 20EW 4 SN S3-2 20098.00
11313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 21EW 4 SE DA= 42066.26
 +/-
 WYNIK55.72
 MIEJSCE148