Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 19EW 3 NTE C2-1 10055.21
1307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 20EW 3 CE S10-1 10066.87
1307: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 21EW 2 SE C10+2 17026.07
2309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 25EW 3 DE SA-2 2004.70
2309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 26EW 3 SW C10-1 10032.67
2309: K. Bączek - M. Górski, 4.5, MA 27EW 2 HW H7+2 17071.88
3311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 31EW 3 HW D10= 14075.46
3311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 32EW 3 SW HK-1 10066.20
3311: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 33EW 2 HE D7+2 17026.77
4312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 4EW 3 NTS S5= 60011.73
4312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 5EW 5 DW H9-1 5021.92
4312: W. Bartnik - I. Worwa-Głuchowska, 0.0, 6EW 1 NTW SJ= 9041.39
5314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 10EW 3 NTW DJ-3 3005.52
5314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 11EW 2 SN C6-1 5083.89
5314: J. Orłowska - Z. Kornet, 1.5, MA 12EW 6 SE S6+1 101062.27
6297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 16EW 2 NTE H9+2 18036.62
6297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 17EW 4 SN HA+1 45046.17
6297: J. Nycz - K. Goreń, 0.5, MA 18EW 3 NTE H9+1 43080.06
7299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 22EW 3 SW D4= 14057.93
7299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 23EW 3 DS HK+2 15038.41
7299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA 24EW 4 HN C5= 42056.55
8301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 28NS 5 DW CK= 40028.18
8301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 29NS 2 SN H2+2 17046.46
8301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA 30NS 4 H xN DA-1 10043.69
9303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 1NS 2 HS S9-2 10028.46
9303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 2NS 3 NTS SA-2 20011.85
9303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 3NS 3 SW HA+2 20071.56
11305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 13NS 3 C xW SA-4 110098.61
11305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 14NS 2 HE SK-1 5074.16
11305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 15NS 4 HW DA-1 5052.76
 +/-
 WYNIK47.47
 MIEJSCE444