Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 305: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 16NS 3 NTE D7= 60041.23
1306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 17NS 4 SN D10+1 45053.83
1306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 18NS 4 SW C7= 42046.63
2318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 19NS 3 NTE D3-3 30096.16
2318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 20NS 3 SN H10-1 10018.25
2318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 21NS 4 SE C10= 42033.74
3304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 22NS 1 NTW D3+1 12064.63
3304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 23NS 3 NTN C5+2 66094.66
3304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 24NS 4 HS CA= 42043.45
4302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 25NS 4 SW HK= 62049.09
4302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 26NS 2 SW C10= 11028.27
4302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 27NS 2 HW D5= 11066.26
5300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 28NS 5 C xS DQ-1 20034.55
5300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 29NS 3 SN H2+1 17046.46
5300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 30NS 4 SE H4= 42012.31
6298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 31NS 2 DS HQ+2 13085.88
6298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 32NS 4 H xS D3+1 69098.22
6298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 33NS 5 HE C4-1 5092.96
7317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 1NS 2 HS D8+1 14083.38
7317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 2NS 5 CS SA-1 10030.31
7317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 3NS 4 SW HA+1 65022.50
8315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 4EW 4 HS D6-1 10070.83
8315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 5EW 3 NTE S9+2 46076.54
8315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 6EW 1 NTW D5= 9041.39
9313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 7EW 3 NTN S5-2 20098.91
9313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 8EW 1 NTE H6+1 12082.08
9313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 9EW 3 NTS H5= 40069.54
10310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 10EW 2 CW C3+2 13055.52
10310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 11EW 3 NTS S2-1 5083.89
10310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 12EW 7 S xW D2= 1770100.00
11308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 13EW 3 C xW SA-4 11001.39
11308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 14EW 2 HE SK-1 5025.84
11308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 15EW 4 HW DA-1 5047.24
 +/-
 WYNIK57.45
 MIEJSCE92