Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 303: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, , MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 10NS 2 CW C3+2 13044.48
1304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 11NS 4 SN C6-3 1502.46
1304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 12NS 6 NTW H6+1 102019.94
2302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 13NS 2 HS DA+2 17062.46
2302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 14NS 3 NTN C2= 40098.47
2302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 15NS 3 NTW DA= 40017.79
3300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 16NS 3 NTE HJ+1 63018.77
3300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 17NS 2 SN HA+2 1702.15
3300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 18NS 4 SW H6= 42046.63
4298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 19NS 1 NTE SJ= 9026.23
4298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 20NS 3 HW SA-1 10033.13
4298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 21NS 4 SE S9= 42033.74
5317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 22NS 1 SN C7-3 15020.58
5317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 23NS 1 NTS HA+1 12040.40
5317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 24NS 5 HN C5-1 5010.21
6315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 25NS 5 SW C6-1 10083.94
6315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 26NS 2 DE CA+1 11028.27
6315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 27NS 2 HW C4-1 5089.67
7313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 28NS 5 DW C4-3 15089.85
7313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 29NS 2 SN H3+1 14022.77
7313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 30NS 3 HN DA= 14084.46
8310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 31EW 3 HE DK= 14075.46
8310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 32EW 3 SW HA= 14088.58
8310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 33EW 3 HE H4+1 17026.77
9308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 1EW 2 HS S9-2 10071.54
9308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 2EW 3 NTS SA-2 20088.15
9308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 3EW 3 SW HA+2 20028.44
10306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 4EW 3 NTS S5= 60011.73
10306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 5EW 5 DW S8= 40052.16
10306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 6EW 1 NTW SJ= 9041.39
11318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 7EW 3 NTN H9+1 6309.91
11318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 8EW 3 DE C2= 11060.75
11318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
 +/-
 WYNIK45.48
 MIEJSCE508