Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 301: K. Bekalarek - R. Rozman, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 7NS 1 NTN H5+3 18052.17
1302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 8NS 3 DE H6= 11039.25
1302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 9NS 3 NTS H8+1 43062.92
2300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 10NS 3 DN C6-2 20019.63
2300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 11NS 2 SN C6+1 14048.01
2300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 12NS 6 NTW C10= 99059.20
3298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 13NS 3 DS S3+1 13040.46
3298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 14NS 3 NTN H6-2 10034.56
3298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 15NS 3 NTW DA+1 4304.76
4317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 16NS 3 NTE HJ+1 63018.77
4317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 17NS 4 SS C10+1 45053.83
4317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 18NS 4 SW D7= 42046.63
5315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 19NS 3 NTE S10-3 30096.16
5315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 20NS 1 SN H2+1 11052.76
5315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 21NS 4 SE C6= 42033.74
6313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 22NS 2 NTW C5-2 20096.34
6313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 23NS 4 SN D6+1 65089.48
6313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 24NS 3 HN C5+1 17018.90
7310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 25NS 4 SW C7+1 65020.45
7310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 26NS 2 SW D9+1 14012.77
7310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 27NS 2 HW C4+2 17028.12
8308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 28EW 5 DW CK= 40071.82
8308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 29EW 2 SN H2+2 17053.54
8308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 30EW 4 H xN DA-1 10056.31
9306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 31EW 4 HW D7= 42098.22
9306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 32EW 2 SS SK+3 20038.04
9306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 33EW 4 HE H4= 42061.72
10318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 1EW 1 NTW HQ= 9063.38
10318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 2EW 5 CS SA-1 10069.69
10318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 3EW 4 SE D9+1 65077.50
11304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 4EW 4 HN DA-1 10070.83
11304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 5EW 5 DW H9= 40052.16
11304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 6EW 4 D xN S9-1 10049.38
 +/-
 WYNIK51.26
 MIEJSCE310