Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 30: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 7EW 1 HS C5+1 11080.80
137: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 8EW 2 NTW CJ-1 5021.03
248: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 3EW 3 SW HA+2 20028.44
248: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 4EW 3 NTN DA-1 10070.83
341: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 9EW 3 NTS ST+1 43037.08
341: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 10EW 3 CW DJ+1 13055.52
447: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 21NS 4 SW S2= 42033.74
447: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 22NS 3 SW HQ-3 30098.63
542: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 19EW 3 NTE D3-2 20023.77
542: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 20EW 2 SN S8= 11047.24
636: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 13NS 3 HxS H3= 73091.54
636: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 14NS 1 NTN S4= 9080.43
734: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
734: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 18NS 4 SW D7= 42046.63
833: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 25NS 4 SW C6-1 10083.94
833: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 26NS 3 HN SA-1 10048.18
938: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 23NS 2 SS HA+2 17064.63
938: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 24NS 4 SxW HA-4 80097.86
1029: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 27NS 1 SW C4-1 5089.67
1029: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 28NS 5 CxS DA-1 20034.55
1131: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 29EW 4 SN H3= 62010.77
1131: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 30EW 3 CS SK-2 10056.31
1246: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 5NS 5 DW H9-1 5078.08
1246: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 6NS 2 NTW SJ-1 10075.54
1344: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 11NS 2 HE SK-2 10030.06
1344: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 12NS 6 NTW H7= 99059.20
1445: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 15EW 4 HxW DA-1 10013.50
1445: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 16EW 3 NTE HJ-1 1007.39
1539: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 1EW 2 NTW DQ= 12081.54
1539: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 2EW 3 NTS SQ-1 10069.69
 +/-
 WYNIK55.68
 MIEJSCE150