Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 299: F. Czechowski - I. Wilczyńska, 2.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 4NS 2 S xW CK-2 50077.16
1300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 5NS 3 NTE H6+3 49011.27
1300: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 6NS 3 CE D10= 11035.54
2298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 7NS 1 HS C3+3 17047.83
2298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 8NS 1 NTE H3+2 1505.14
2298: K. Grzeszkowiak - A. Janaszek, 4.0, MA 9NS 3 NTN H2+2 46086.77
3317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 10NS 3 NTW DJ-3 30094.48
3317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 11NS 1 NTS C2+1 12043.71
3317: K. Zabijak - A. Jarząbek, 1.0, -/MA 12NS 6 SE S4+1 101037.73
4315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 13NS 3 HS DA= 14050.62
4315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 14NS 2 DS H5-1 5059.63
4315: J. Noworol - I. Pruszko, 2.5, MA 15NS 4 HW DA= 4209.66
5313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 16NS 3 NTE HJ+1 63018.77
5313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
5313: E. Fiejka - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 18NS 3 NTE HK= 40072.85
6310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
6310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 20NS 3 SN H10-1 10018.25
6310: J. Bazyluk - A. Jaskulecka, 3.5, MA/LU 21NS 4 SE DA= 42033.74
7308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 22NS 3 SW D4= 14042.07
7308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 23NS 3 DS HK+2 15061.59
7308: R. Karwat - M. Potocki, 4.0, MA 24NS 4 HN C5= 42043.45
8306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 25EW 4 SW S8= 62050.91
8306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 26EW 3 SW C9-1 10032.67
8306: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 1.5, MA 27EW 3 NTE H10-3 1500.61
9318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 28EW 5 DW C4-2 10026.97
9318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 29EW 3 SN H2+1 17053.54
9318: A. Kosiorek - M. Tuczyński, 4.0, MA 30EW 4 H xN DA-1 10056.31
10304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 31EW 4 H xE DK-2 3005.06
10304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 32EW 4 SW HA-1 10066.20
10304: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.0, 33EW 4 HE H4= 42061.72
11302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 1EW 4 C xW DA-2 3002.77
11302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 2EW 4 CS C8+1 15031.23
11302: K. Kasperkiewicz - S. Rękas, 1.0, MA 3EW 4 SW HA-1 1002.82
 +/-
 WYNIK40.60
 MIEJSCE632