Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 29: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
148: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 1EW 3 NTE C5-1 5040.46
148: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 2EW 5 HxN S9-2 50099.54
240: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 7EW 1 NTS D2+2 15058.67
240: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 8EW 3 DE CQ= 11060.75
347: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 19NS 1 NTE HT-1 10044.79
347: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 20NS 3 SN DA= 14080.83
441: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 17EW 4 SN CQ+1 45046.17
441: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 18EW 4 SW C7+1 45090.80
535: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 11NS 2 NTN C6+1 15055.67
535: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 12NS 6 NTW S7= 99059.20
633: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 15NS 3 NTW H9-1 5052.76
633: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 16NS 2 NTE HJ+3 21056.62
732: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 23NS 3 SN H5-1 10019.06
732: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 24NS 3 SxW DA-1 10016.77
837: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 21NS 4 SE H5= 42033.74
837: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 22NS 2 SE CQ= 11072.71
943: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 25NS 4 SW C6+1 65020.45
943: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 26NS 3 SW CT-1 10067.33
1030: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 27EW 1 SW C4-1 5010.33
1030: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 28EW 5 CxS DA-1 20065.45
1146: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 3NS 4 SW HA+1 65022.50
1146: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 4NS 4 HS D6-1 10029.17
1244: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 9NS 3 NTN H3= 40030.46
1244: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 10NS 3 NTE DQ-3 30094.48
1345: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 13EW 4 HxS CA-1 20096.00
1345: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 14EW 3 NTN H6-2 10065.44
1438: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 29EW 4 SN H2+1 6503.08
1438: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 30EW 3 HN CA= 14015.54
1536: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 5EW 5 DW HT-1 5021.92
1536: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 6EW 3 CE DT+1 13084.15
 +/-
 WYNIK50.49
 MIEJSCE338