Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 282: D. Węgrowicz - A. Kondeja, 18.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 28EW 4 HE SJ+1 45087.58
1270: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 29EW 4 H xW SK-2 50019.39
1270: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 30EW 3 H xS SK-1 10056.31
2271: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 1EW 3 CE H7-1 5040.46
2271: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 2EW 3 NTS SA-2 20088.15
2271: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 3EW 3 HS D7-1 504.07
3255: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 7EW 1 NTN S5+3 18047.83
3255: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 8EW 2 DE C8+1 11060.75
3255: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 9EW 3 NTN H3= 40069.54
4257: J. Skibiński - I. Saturski, 4.0, MA 13EW 3 NTN C5-1 10084.46
4257: J. Skibiński - I. Saturski, 4.0, MA 14EW 3 NTN H6-4 20094.80
4257: J. Skibiński - I. Saturski, 4.0, MA 15EW 5 CE D4-5 2502.92
5259: L. Tylec - M. Makarewicz, 5.5, MA 19EW 3 NTE CK-2 20023.77
5259: L. Tylec - M. Makarewicz, 5.5, MA 20EW 3 SN S8-1 10081.75
5259: L. Tylec - M. Makarewicz, 5.5, MA 21EW 4 SE C10= 42066.26
6261: S. Bąk - I. Grynczewski, 8.0, MA 25EW 4 SW S8+1 65079.55
6261: S. Bąk - I. Grynczewski, 8.0, MA 26EW 3 HN SA-1 10051.82
6261: S. Bąk - I. Grynczewski, 8.0, MA 27EW 3 HW C4-2 1003.04
7263: Z. Szuchnik - J. Cel, 8.0, MA 31EW 5 D xS HQ-1 20093.59
7263: Z. Szuchnik - J. Cel, 8.0, MA 32EW 4 SW HA-2 20038.04
7263: Z. Szuchnik - J. Cel, 8.0, MA 33EW 4 HE DJ= 42061.72
8265: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 4NS 2 HS D6+1 14064.20
8265: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 5NS 3 NTE S9+2 46023.46
8265: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 6NS 3 CE D10= 11035.54
9267: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 10NS 3 CW SK+2 15024.85
9267: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 11NS 3 HE CJ-3 15055.67
9267: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 12NS 6 NTW H6= 99059.20
10268: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 16NS 2 H xN C3-2 30054.62
10268: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
10268: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 18NS 4 SW H6= 42046.63
 +/-
 WYNIK52.46
 MIEJSCE268