Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 254: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1292: T. Wolfke - P. Sierakowski, 3.0, MA 25EW 4 SE SA+2 68094.09
1292: T. Wolfke - P. Sierakowski, 3.0, MA 26EW 2 S xW C10= 670100.00
1292: T. Wolfke - P. Sierakowski, 3.0, MA 27EW 1 SW C4+1 11033.74
2291: E. Drobkiewicz - A. Nowicki, 3.5, MA 31EW 4 D xS HQ= 7101.39
2291: E. Drobkiewicz - A. Nowicki, 3.5, MA 32EW 4 SW HK-1 10066.20
2291: E. Drobkiewicz - A. Nowicki, 3.5, MA 33EW 5 HE DJ-1 507.04
3290: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 4EW 3 HN DA= 14035.80
3290: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 5EW 3 NTE S9+2 46076.54
3290: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 6EW 2 SS DQ-2 10049.38
4285: M. Stupkiewicz - Z. Dumała, 8.0, MA 10EW 3 NT xW SK+2 1150100.00
4285: M. Stupkiewicz - Z. Dumała, 8.0, MA 11EW 3 NTS HA+1 43015.65
4285: M. Stupkiewicz - Z. Dumała, 8.0, MA 12EW 6 SE S4+1 101062.27
5283: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 16EW 1 H xS CJ-1 10014.16
5283: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 17EW 4 SN CQ+1 45046.17
5283: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 18EW 2 NTW H6= 12017.79
6284: J. Brzózy - J. Zaręba, 4.5, MA 22EW 1 NTW S2+2 15079.42
6284: J. Brzózy - J. Zaręba, 4.5, MA 23EW 3 NTN H6-1 10080.94
6284: J. Brzózy - J. Zaręba, 4.5, MA 24EW 5 HN C5= 45026.98
7288: A. Wódkowski - P. Piątkiewicz, 3.0, MA 28EW 6 DW C4-4 2006.21
7288: A. Wódkowski - P. Piątkiewicz, 3.0, MA 29EW TD 0.00
7288: A. Wódkowski - P. Piątkiewicz, 3.0, MA 30EW TD 0.00
8289: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 1NS 2 HS D8+2 17093.07
8289: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 2NS 5 CS H2= 60086.00
8289: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 3NS 5 DS SA-3 15087.34
9286: J. Bojanowski - E. Banaszkiewicz, 16.5, MA 7NS 3 NTN SJ= 60070.28
9286: J. Bojanowski - E. Banaszkiewicz, 16.5, MA 8NS 2 HN CA-1 5070.71
9286: J. Bojanowski - E. Banaszkiewicz, 16.5, MA 9NS 3 NTN CK-1 506.16
10287: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 13NS 2 HS S4+1 14050.62
10287: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 14NS 4 CN H6-1 5059.63
10287: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 15NS 4 HW DA-1 5052.76
 +/--0.83
 WYNIK48.85
 MIEJSCE399