Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 249: J. Matysiuk - S. Kraszewski, 1.0, NZ, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 16NS 1 NTxN C2-2 30054.62
1250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 17NS 4 SN CQ+1 45053.83
1250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 18NS 4 SW D8= 42046.63
1246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 28NS 4 HE CA-2 10073.03
1246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 29NS 3 HW SA= 1402.46
1246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 30NS 4 HxN S6-2 30018.62
2248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 10EW 3 DN C5-1 10032.06
2248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 11EW 3 DxE D5-3 5005.52
2248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 12EW 7 NTW S5-1 502.92
3241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 4EW 2 HS D6+1 14035.80
3241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 5EW 6 NTE S9-1 5021.92
3241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 6EW 3 CE DT+1 13084.15
3239: W. Rusak - J. Królikowski, 4.0, MA 13NS 3 CxW H9-3 80094.61
3239: W. Rusak - J. Królikowski, 4.0, MA 14NS 1 NTN S4-1 5059.63
3239: W. Rusak - J. Królikowski, 4.0, MA 15NS 4 HW DA-1 5052.76
4245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 22NS 2 SE D3+2 17012.65
4245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 23NS 1 NTS HK+1 12040.40
4245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 24NS 4 HN C5= 42043.45
5242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 1EW 2 NTE DQ= 12081.54
5242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 2EW 5 CS C8-1 10069.69
5242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 3EW 4 SW HA+1 65077.50
6251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 7NS 1 NTN S5= 9016.57
6251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 8NS 3 HS DQ-4 2001.41
6251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 9NS 3 NTN H3= 40030.46
6247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 19EW 3 NTE C2= 60096.16
6247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 20EW 4 SN HT-2 20098.00
6247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 21EW 1 SE DA+2 14013.65
6240: W. Wajda - B. Studziński, 1.5, MA/NZ 25NS 3 DE C9-1 10083.94
6240: W. Wajda - B. Studziński, 1.5, MA/NZ 26NS 2 DW CA+1 11028.27
6240: W. Wajda - B. Studziński, 1.5, MA/NZ 27NS 1 SW C5-1 5089.67
 +/-
 WYNIK47.40
 MIEJSCE448