Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 244: P. Błoch - A. Jodko, 0.0, NZ, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 4EW 3 NTS C5= 60011.73
1242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 5EW 4 NTE S9= 43064.66
1242: A. Zadworny - H. Probola, 5.0, MA 6EW 2 DN C5+1 11015.39
1247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 22EW 2 SW HQ+2 17087.35
1247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 23EW 1 SN H5+4 20032.93
1247: M. Kośmider - S. Rowicki, 0.0, NZ/MA 24EW 4 HN C5= 42056.55
3250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 1NS 1 NTS S9-2 10028.46
3250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 2NS 5 DS SA= 60086.00
3250: A. Duczmalewski - W. Kałużyński, 13.0, MA 3NS 4 SW HA+1 65022.50
3246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 10NS 3 NTW H2+1 6306.75
3246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 11NS 3 NTS S6-1 5016.11
3246: S. Sierocki - M. Kulikowski, 6.5, MA 12NS 6 SE S4+1 101037.73
3251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 25NS 6 SW S8= 14300.91
3251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 26NS 4 HN SA-2 2005.93
3251: M. Osiecki - D. Sierocki, 18.0, MA 27NS 1 SW H8= 8077.66
4248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 19EW 3 NTW D7-2 20023.77
4248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 20EW 2 SN S8= 11047.24
4248: M. Markiewicz - S. Jakubowski, 7.0, NZ/MA 21EW 3 SE S5+1 17026.07
5243: J. Derewońko - T. Luzak, 15.0, MA 28EW 4 HE SJ-1 5047.12
5243: J. Derewońko - T. Luzak, 15.0, MA 29EW 4 SN DK= 62010.77
5243: J. Derewońko - T. Luzak, 15.0, MA 30EW 4 HN H2-2 10056.31
5245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 31NS 4 HE DK-1 5055.79
5245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 32NS 4 SW HA-1 10033.80
5245: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 33NS 3 HE C5+1 17073.23
6241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 13NS 4 CxW SK-4 110098.61
6241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 14NS 3 NTS HJ-2 10034.56
6241: T. Błażyński - R. Bodziachowski, 0.0, NZ 15NS 4 HW DA= 4209.66
6252: K. Przymusiński - M. Wajs, 1.5, MA/NZ 16EW 2 DS CJ-3 15025.39
6252: K. Przymusiński - M. Wajs, 1.5, MA/NZ 17EW 4 SN HA+1 45046.17
6252: K. Przymusiński - M. Wajs, 1.5, MA/NZ 18EW 3 NTE HK= 40027.15
 +/-
 WYNIK38.88
 MIEJSCE652