Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU, LU/96

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 1NS 2 HS S9-1 5045.54
1231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 2NS 1 NTS SQ+1 12051.85
1231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 3NS 4 DS SA-2 10092.50
1231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 4NS 3 NTN CJ= 60088.27
2232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 5NS 5 DxW S7= 5505.40
2232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 6NS 1 NTW SJ-1 10075.54
2232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 7NS 3 NTN H5+1 63090.09
2232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 8NS 2 SW S9+3 2001.41
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 9NS 3 NTN H3= 40030.46
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 11NS 2 CN S7+1 11037.42
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 12NS 6 SE D9= 98070.55
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 13NS 4 HS S4= 62084.92
3234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 14NS 3 NTN H7-2 10034.56
3234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 15NS 4 HE D4-1 5052.76
3234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 16NS 2 DW H7= 9087.08
3234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 17NS 4 SN HA+1 45053.83
3234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 18NS 6 SW H6-2 10094.02
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 19NS 3 NTE SJ-2 20076.23
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 20NS 2 SN S8= 11052.76
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 21NS 4 SE CT+1 4503.99
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 22NS 2 SW D3+2 17012.65
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 23NS 4 SN H6-1 10019.06
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 24NS 4 HN C5= 42043.45
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 25NS 6 SW S8-2 20095.30
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 26NS 4 DE DA-2 20087.54
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 27NS 1 SW C4= 8077.66
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 28NS 4 HE CA+1 45012.42
4237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 29NS 4 HW SA-1 10014.16
4237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 30NS 3 HN S6-1 5062.31
4237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 31NS 4 HE DK-1 5055.79
4237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 32NS 4 SxW HA-2 50090.51
4237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 33NS 4 HE DJ= 42038.28
 +/-
 WYNIK54.02
 MIEJSCE212