Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU, LU/96

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 9EW 3 NTS H5= 40069.54
1232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 10EW 4 SxE DQ-3 8000.62
1232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 11EW 3 NTN HJ= 40024.08
1232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 12EW 6 SW H6+1 101062.27
1232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 13EW TD 40.00
1234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 24EW 4 SxW DA-3 5008.54
1234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 25EW 4 SW C7= 62050.91
1234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 26EW 3 HN SA-1 10051.82
1234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 27EW 1 SW C5+1 11033.74
1234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 28EW 5 CxS S2-1 20065.45
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 14NS 2 SE HA= 11020.18
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 15NS 4 HW DA-1 5052.76
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 16NS 3 NTE HJ+2 6605.39
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 17NS 4 SN ST+1 45053.83
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 18NS 3 NTE HK-3 15097.70
3235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 1NS 3 HS ST= 14083.38
3235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 2NS 4 HN S8-1 10030.31
3235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 3NS 5 CS SA-4 20071.56
3235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 4NS 4 HN D6-1 10029.17
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 5NS 3 NTE DT+2 46023.46
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 6NS 3 CE SA= 11035.54
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 7NS 3 NTN C2= 60070.28
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 8NS 3 DE H6= 11039.25
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 19EW 1 NTE SJ= 9073.77
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 20EW 2 SN S8= 11047.24
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 21EW 4 SE H2= 42066.26
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 22EW 2 SW D3+1 14057.93
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 23EW 3 NTN H6-1 10080.94
4238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 29EW 4 HW SA-1 10085.84
4238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 30EW 3 HN S6-1 5037.69
4238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 31EW 4 HE DK-1 5044.21
4238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 32EW 4 SxW HA-2 5009.49
4238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 33EW 4 HE DJ= 42061.72
 +/-
 WYNIK48.03
 MIEJSCE428