Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU, LU/96

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 9NS 3 NTS H5= 40030.46
1237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 10NS 4 SxE DQ-3 80099.38
1237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 11NS 3 NTN HJ= 40075.92
1237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 12NS 6 SW H6+1 101037.73
1237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 13NS TD 60.00
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 1EW 3 HxS S9= 5301.54
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 2EW 5 CS C8-1 10069.69
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 3EW 4 HS SA-2 1007.50
2236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 4EW 3 NTN CJ= 60011.73
2238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 5EW 5 DxW S7= 55094.60
2238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 6EW 1 NTW SJ-1 10024.46
2238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 7EW 3 NTN H5+1 6309.91
2238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 8EW 2 SW S9+3 20098.59
2234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 19EW 2 NTE C2= 12083.59
2234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 20EW 2 SN H2= 11047.24
2234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 21EW 4 SE CT+1 45096.01
2234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 22EW 3 SW DQ= 14057.93
2234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 24NS 5 HS SK= 45073.02
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 25NS 6 SW C7-1 10083.94
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 26NS 2 SW CT= 11028.27
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 27NS 3 CS SA-4 20010.18
3231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU 28NS 3 NTE CA-4 20093.79
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 29EW 3 SN H2= 14077.23
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 30EW 4 HxN S6-2 30081.38
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 31EW 4 DS HQ= 13014.12
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 32EW 3 DE S7+3 17093.79
3233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 33EW 4 HE C2= 42061.72
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 14NS 2 DS HJ= 9080.43
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 15NS 4 HW DA-1 5052.76
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 16NS 2 NTE H5+1 15074.61
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
4235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 18NS 3 NTE C9+1 43019.94
 +/-
 WYNIK57.16
 MIEJSCE102