Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 231: E. Molas - W. Teresiński, 8.0, LU, LU/96

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 1EW 2 HS S9-1 5054.46
1238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 2EW 1 NTS SQ+1 12048.15
1238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 3EW 4 DS SA-2 1007.50
1238: J. Czarniecki - A. Skórka, 4.0, LU 4EW 3 NTN CJ= 60011.73
1233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 14EW 4 HW DA-1 5025.84
1233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 15EW 4 HW DA-1 5047.24
1233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 16EW 3 NTE H5= 60058.77
1233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 17EW 4 SN DT+1 45046.17
1233: A. Bachta - M. Stopczyński, 0.0, LU 18EW 3 NTW H6+1 43080.06
1235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 29EW 4 SN H3= 62010.77
1235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 30EW 4 HN S6-2 10056.31
1235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 31EW 4 HW DT-1 5044.21
1235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 32EW 5 CxN HQ-3 50096.10
1235: M. Buczek - Z. Senderek, 6.5, LU/SW 33EW 4 SW DA-1 507.04
3237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 19NS 1 NTE SJ= 9026.23
3237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 20NS 2 SN S8= 11052.76
3237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 21NS 4 SE H2= 42033.74
3237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 22NS 2 SW D3+1 14042.07
3237: G. Szarafin - J. Borek, 6.5, LU 23NS 3 NTN H6-1 10019.06
3232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 24EW 5 HS SK= 45026.98
3232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 25EW 6 SW C7-1 10016.06
3232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 26EW 2 SW CT= 11071.73
3232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 27EW 3 CS SA-4 20089.82
3232: Z. Oleszczuk - A. Potrzyszcz, 8.0, LU 28EW 3 NTE CA-4 2006.21
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 5NS 6 NTE HK-1 5078.08
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 6NS 3 NTW SJ-3 30096.92
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 7NS 2 HE C7-4 40057.89
4236: P. Bojanowski - J. Hamerski, 6.5, LU 8NS 4 CxN CA-1 10060.59
4234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 9NS 3 NTN C4+2 46086.77
4234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 10NS 3 DN C7-2 20019.63
4234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 11NS 2 SxW DQ-4 80098.00
4234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 12NS 6 NTW H6= 99059.20
4234: S. Płatek - H. Głąb, 1.5, LU 13NS 3 DS S4= 11030.15
 +/-
 WYNIK47.46
 MIEJSCE445