Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 225: J. Nowak - A. Szymański, 8.0, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1223: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 9.0, LU 16NS 1 NTE HJ+2 15074.61
1223: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 9.0, LU 17NS 4 SN HA+1 45053.83
1223: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 9.0, LU 18NS 6 SW D5-1 5086.81
1223: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 9.0, LU 19NS 3 NTE SJ-2 20076.23
1223: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 9.0, LU 20NS 3 SN HT= 14080.83
1228: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 21NS 4 SE C6= 42033.74
1228: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 22NS 2 SW HQ+1 14042.07
1228: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 23NS 3 DS HA+2 15061.59
1228: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 24NS 5 HN S3+1 48086.74
1228: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 25NS 4 SW C6+1 65020.45
2227: A. Kokoryka - B. Matras, 16.0, LU 26EW 3 SxW CT-1 20012.46
2227: A. Kokoryka - B. Matras, 16.0, LU 27EW 4 HW H8-1 5010.33
2227: A. Kokoryka - B. Matras, 16.0, LU 28EW 4 HE SJ-1 5047.12
2227: A. Kokoryka - B. Matras, 16.0, LU 29EW 2 SS HK+2 17053.54
3229: M. Osiński - M. Borowicz, 5.0, LU 6EW 1 NTE D6+1 12076.92
3229: M. Osiński - M. Borowicz, 5.0, LU 7EW 2 HS C5= 11080.80
3229: M. Osiński - M. Borowicz, 5.0, LU 8EW 1 NTE C2-2 10013.55
3229: M. Osiński - M. Borowicz, 5.0, LU 9EW 3 NTS H6+1 43037.08
3229: M. Osiński - M. Borowicz, 5.0, LU 10EW 3 NTW SK= 60087.73
3230: J. Baka - A. Lewicki, 14.0, LU 11EW 2 CN D8+1 11062.58
3230: J. Baka - A. Lewicki, 14.0, LU 12EW 7 SW D2= 151090.18
3230: J. Baka - A. Lewicki, 14.0, LU 13EW 4 HS CA= 62015.08
3230: J. Baka - A. Lewicki, 14.0, LU 14EW 2 NTN S4= 1207.65
3230: J. Baka - A. Lewicki, 14.0, LU 15EW 4 HW DK-1 5047.24
3224: K. Codello - G. Kułak, 24.0, LU 30EW 3 NTW HA+2 46094.92
3224: K. Codello - G. Kułak, 24.0, LU 31EW 4 HE DJ-1 5044.21
3224: K. Codello - G. Kułak, 24.0, LU 32EW 4 SW HA-1 10066.20
3224: K. Codello - G. Kułak, 24.0, LU 33EW 5 CN HA-3 15017.32
4226: E. Waniurska - P. Waniurski, 19.0, LU/MP 1NS 3 HxN S9-1 10028.46
4226: E. Waniurska - P. Waniurski, 19.0, LU/MP 2NS 3 DS C8+1 13058.15
4226: E. Waniurska - P. Waniurski, 19.0, LU/MP 3NS 4 SW HA+1 65022.50
4226: E. Waniurska - P. Waniurski, 19.0, LU/MP 4NS 4 HS D6-1 10029.17
4226: E. Waniurska - P. Waniurski, 19.0, LU/MP 5NS 3 NTE HK+2 46023.46
 +/-
 WYNIK49.81
 MIEJSCE359