Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 195: J. Ambroziak - Z. Ruszkowski, 0.0, LD, LD/92

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1194: J. Gauza - Z. Łuczak, 0.5, LD 13NS 3 NTS C3= 60080.77
1194: J. Gauza - Z. Łuczak, 0.5, LD 14NS 5 DS HJ-3 15010.09
1194: J. Gauza - Z. Łuczak, 0.5, LD 15NS 3 NTW DA= 40017.79
1202: P. Gałczyński - Z. Kretowicz, 0.5, LD 31EW 4 HxE DK-1 10029.17
1202: P. Gałczyński - Z. Kretowicz, 0.5, LD 32EW 4 SW HA-2 20038.04
1202: P. Gałczyński - Z. Kretowicz, 0.5, LD 33EW 4 HE D9= 42061.72
2196: J. Gawlik - J. Szynczewski, 2.0, LD 16EW 3 NTW SQ= 60058.77
2196: J. Gawlik - J. Szynczewski, 2.0, LD 17EW 4 SN C6= 42091.41
2196: J. Gawlik - J. Szynczewski, 2.0, LD 18EW 3 NTW D8+1 43080.06
3193: K. Han - J. Wojtal, 5.5, LD 22EW 1 NTW D3+1 12035.37
3193: K. Han - J. Wojtal, 5.5, LD 23EW 3 DS HA+1 13051.52
3193: K. Han - J. Wojtal, 5.5, LD 24EW 4 HS CA= 42056.55
3197: M. Maj-Rudnicka - J. Łaszczuk, 20.0, LD 28NS 4 HE CA+1 45012.42
3197: M. Maj-Rudnicka - J. Łaszczuk, 20.0, LD 29NS 3 SN H2+1 17046.46
3197: M. Maj-Rudnicka - J. Łaszczuk, 20.0, LD 30NS 4 HxN S6-2 30018.62
4198: T. Bartolik - W. Olczyk, 4.0, LD 4EW 3 NTS S5= 60011.73
4198: T. Bartolik - W. Olczyk, 4.0, LD 5EW 3 SN D4= 1406.95
4198: T. Bartolik - W. Olczyk, 4.0, LD 6EW 1 NTW SJ-1 10024.46
6201: H. Cybulski - M. Świniarski, 3.0, LD 19NS 3 NTE D3-1 10044.79
6201: H. Cybulski - M. Świniarski, 3.0, LD 20NS 2 SN HT= 11052.76
6201: H. Cybulski - M. Świniarski, 3.0, LD 21NS 4 SE C6+1 4503.99
7200: R. Pohl - W. Kozłowski, 1.0, LD 1EW 1 NTW DQ= 9063.38
7200: R. Pohl - W. Kozłowski, 1.0, LD 2EW 4 DS C8= 13041.85
7200: R. Pohl - W. Kozłowski, 1.0, LD 3EW 5 DxS D7-2 30039.22
8199: B. Poleszczuk - B. Hunt, 0.0, LD 7NS 1 NTN D5+2 15041.33
8199: B. Poleszczuk - B. Hunt, 0.0, LD 8NS 4 DxE C2-1 10086.45
8199: B. Poleszczuk - B. Hunt, 0.0, LD 9NS 5 NTxN H2-2 3000.62
8203: T. Kuś - M. Rumak, 1.0, LD 25EW 4 SW C2-1 10016.06
8203: T. Kuś - M. Rumak, 1.0, LD 26EW 3 SW CT-2 20012.46
8203: T. Kuś - M. Rumak, 1.0, LD 27EW 4 HW C2-1 5010.33
 +/-
 WYNIK38.17
 MIEJSCE658