Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 181: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 7EW 3 NTN S5+1 6309.91
1184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 8EW 3 DE C2= 11060.75
1184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 9EW 3 NTS SJ+2 46013.23
2183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 13NS 3 C xW SK-2 50075.23
2183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 14NS 3 NTN S4-2 10034.56
2183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 15NS 4 HW DA-2 10086.50
3180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 19NS 3 HE CK-1 10044.79
3180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 20NS 2 SN H10+1 14080.83
3180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 21NS 2 SE D10+1 14086.35
4171: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 22EW 1 NTW D3= 9020.12
4171: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 23EW 3 DS HA+1 13051.52
4171: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 24EW 4 S xW DA-2 30076.68
5179: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 28EW 5 DW C4-2 10026.97
5179: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 29EW 3 S xN H2+1 9300.31
5179: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 30EW 2 SE D9-1 5026.92
7172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 1NS 2 CE D7-1 5059.54
7172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 2NS 3 NTS SQ= 60086.00
7172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 3NS 4 SW HA+1 65022.50
8185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 25NS 6 S xW C6-2 50099.85
8185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 26NS 3 SE CA-1 10067.33
8185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 27NS 3 HW C4= 14052.43
9182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 10EW 3 NTW H2+1 63093.25
9182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 11EW 3 NTN C6+2 4608.74
9182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 12EW 6 NTE D7= 99040.80
10174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 16NS 3 NTE HJ-2 20098.61
10174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 17NS 4 SN HA+1 45053.83
10174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 18NS 4 SW H6-1 5086.81
11186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 31EW 4 H xE DK-1 10029.17
11186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 32EW 4 HS D3+1 45016.82
11186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 33EW 5 H xE D9-1 1002.31
 +/-
 WYNIK50.42
 MIEJSCE342