Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 176: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 22EW 3 SE CQ= 14057.93
1172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 23EW 4 SN D2-1 10080.94
1172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 24EW 4 S xW HA-4 8002.14
2178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 19NS 2 NTE SJ-1 10044.79
2178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 20NS 2 SN S8= 11052.76
2178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 21NS 3 SE H5+1 17073.93
3185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 10NS 3 CW D1+1 13044.48
3185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 11NS 2 CW DQ-4 20068.25
3185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 12NS 6 SW C6+1 101037.73
4182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 28EW 3 HE SJ+2 20065.45
4182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 29EW 3 SN H2+1 17053.54
4182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 30EW 4 HN S3-3 15072.92
5180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 1NS 2 NTW D10= 12018.46
5180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 2NS 3 NTS SQ-1 10030.31
5180: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 3NS 3 SW HA+1 17082.81
6186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 16EW 3 NTE HJ-1 1007.39
6186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 17EW 4 SN D10+1 45046.17
6186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 18EW 4 SW H6= 42053.37
7184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 25EW 4 SW S8+1 65079.55
7184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 26EW 2 DE S6+2 13084.04
7184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 27EW 2 HW H8+2 17071.88
8183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 31NS 3 DS HQ+1 13085.88
8183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 32NS 4 SW HA-1 10033.80
8183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 33NS 4 H xE D9= 5902.73
9175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 4NS 3 NTS CJ= 60088.27
9175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 5NS 5 DW H9= 40047.84
9175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 6NS 3 DN DK-1 5065.85
11174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 13EW 3 C xW SA-3 8005.39
11174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 14EW 3 NTS HJ-1 5040.37
11174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 15EW 4 HW DA= 42090.34
 +/-
 WYNIK52.98
 MIEJSCE250