Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 174: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 4NS 3 NTS S6= 60088.27
1185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 5NS 3 NTE S9+2 46023.46
1185: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 6NS 3 CE D9= 11035.54
2182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 22EW 3 SE CQ= 14057.93
2182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 23EW 6 DN D6-1 10080.94
2182: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 24EW 4 HN C5= 42056.55
3178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 28NS 5 DW CK= 40028.18
3178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 29NS 3 SN H2+1 17046.46
3178: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 30NS 3 HN DA= 14084.46
4186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 10EW 3 CW DK+1 13055.52
4186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 11EW 3 NTS S9+1 43015.65
4186: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 12EW 6 DE S4-1 502.92
5184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 19EW 3 NTE SJ-3 3003.84
5184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 20EW 4 SN H10-1 10081.75
5184: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 21EW 4 SE S3= 42066.26
6183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 25NS 4 SE CJ= 62049.09
6183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 26NS 1 SW CA+1 11028.27
6183: T. Witek - S. Zbroja, 0.5, LD 27NS 1 SW H8= 8077.66
7173: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 31NS 5 H xE DK-2 30094.94
7173: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 32NS 2 SW D5= 11017.79
7173: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 33NS 4 HE H5= 42038.28
8175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 1EW 3 DN SK-2 10071.54
8175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 2EW 5 CS S8= 60014.00
8175: T. Kołat - A. Wieczorek, 2.0, LD 3EW 3 SW HK+2 20028.44
9172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 7EW 3 NTS D2= 60029.72
9172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 8EW 3 DE CA= 11060.75
9172: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
10181: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD 16EW 3 NTE HJ-2 2001.39
10181: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD 17EW 4 SN HA+1 45046.17
10181: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD 18EW 4 SW H6-1 5013.19
11176: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD 13NS 3 C xW SA-3 80094.61
11176: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD 14NS 3 NTS HJ-1 5059.63
11176: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD 15NS 4 HW DA= 4209.66
 +/-
 WYNIK46.44
 MIEJSCE474