Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 170: T. Bartnicki - A. Łagosz, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 1NS 2 HS S9+1 14083.38
1155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 2NS 5 CS SA= 60086.00
1155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 3NS 4 SW HA= 62045.47
2156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 4NS 2 HN DQ+1 14064.20
2156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 5NS 4 S xN DK+1 99099.84
2156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 6NS 3 CE D10+1 13015.85
3157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 7NS 3 NTN S6+1 63090.09
3157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 8NS 4 CN S9-1 5070.71
3157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 9NS 2 H xE C2-3 80098.77
4158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 10NS 3 CW S6+1 13044.48
4158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 11NS 3 NTN D8+1 43084.35
4158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 12NS 4 NTE D5+2 49088.50
5159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 13NS 3 NTN C5-1 10015.54
5159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 14NS 2 NTS HJ= 12092.35
5159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 15NS 4 HW DA-1 5052.76
6160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 16NS 2 HN D9-2 10085.84
6160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 18NS 3 NTE HQ= 40072.85
7161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 19NS 2 HE SJ= 11022.70
7161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 20NS 3 HW SA-2 20094.48
7161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 21NS 1 SE C10+3 17073.93
8162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 22NS 2 SW S2+1 14042.07
8162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 23NS 4 SN D2+1 65089.48
8162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 24NS 4 HN C6= 42043.45
9163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 25NS 6 NTE H3-3 30098.79
9163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 26NS 3 NTE CK-4 40097.57
9163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 27NS 2 HW H5+2 17028.12
10164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 28NS 5 DW CK-3 15089.85
10164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 29NS 3 SS HK+1 17046.46
10164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 30NS 4 DE H8-1 5073.08
11165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 31NS 3 HE DK= 14024.54
11165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 32NS 3 NTW HA-6 60092.82
11165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 33NS 5 HE H6-1 5092.96
 +/-
 WYNIK68.34
 MIEJSCE2