Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 169: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 4EW 4 HS D9-1 10070.83
1158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 5EW 4 SN DK+1 6503.09
1158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 6EW 5 C xE D10-2 5000.77
2159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 7EW 3 NTN H5+1 6309.91
2159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 8EW 3 DE H6= 11060.75
2159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
3160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 10EW 3 CW SK+1 13055.52
3160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 11EW 2 CN S3= 9073.77
3160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 12EW 6 SE C8+1 101062.27
4161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 13EW 3 NTN C5-2 20096.00
4161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 14EW 1 NTS HJ+1 1207.65
4161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 15EW 4 HE D4-1 5047.24
5162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 16EW 3 NTE HJ= 60058.77
5162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 17EW 4 SN HA+1 45046.17
5162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 18EW 3 NTE HK+1 43080.06
6163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 19EW 1 NTE CK= 9073.77
6163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 20EW 2 SN H2= 11047.24
6163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 21EW 4 SE C10-1 504.91
7164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 22EW 4 SW D3-1 10011.74
7164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 23EW 3 DS HA+1 13051.52
7164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 24EW 4 HN C5+1 45026.98
8165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 25EW 4 SW C2+1 65079.55
8165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 26EW 3 HN SA-1 10051.82
8165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 27EW 2 NTN H2-4 20089.82
9155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
9155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 29EW 2 SN H2+2 17053.54
9155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 30EW 2 H xN D6+1 5702.62
10156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 31EW 5 DS HQ-1 10058.29
10156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 32EW 4 SW HA-3 30024.54
10156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 33EW 4 HE H4= 42061.72
11157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 1EW 3 HW DA-4 2003.85
11157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 2EW 3 CS C8+1 13041.85
11157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 3EW 4 D xS H6-2 30039.22
 +/-
 WYNIK45.22
 MIEJSCE514