Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 168: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 7NS 2 NTN S5-1 1007.59
1165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 8NS 4 DE H6-1 5078.97
1165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 9NS 3 NTN H2= 40030.46
2155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 10NS 2 NTW H2+3 21016.87
2155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 11NS 2 SN D7= 11037.42
2155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 12NS 6 SE H8+1 101037.73
3156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 13NS 5 C xW H9-5 140099.84
3156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 14NS 3 NTS HJ-2 10034.56
3156: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 15NS 4 HW DA-1 5052.76
4157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 16NS 3 NTE HJ= 60041.23
4157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 17NS 4 SN HA+1 45053.83
4157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 18NS 4 SW H8-1 5086.81
5158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 19NS 3 NTE SJ-2 20076.23
5158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 20NS 3 CE S6-2 20094.48
5158: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 21NS 4 SE H2= 42033.74
6159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 22NS 2 SW D3+1 14042.07
6159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 23NS 3 NTS HA-1 10019.06
6159: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 24NS 5 DE CQ-1 5015.55
7160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 25NS 4 SW C6= 62049.09
7160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 26NS 3 HS DK-1 10048.18
7160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 27NS 2 HW C5-1 5089.67
8161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 28NS 3 NTW S4= 40028.18
8161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 29NS 4 H xW SA-2 50080.61
8161: Z. Korona - M. Nowak, 8.0, LB 30NS 3 HN S6-1 5062.31
9162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 31NS 4 DS D9-1 10041.71
9162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 32NS 4 HS SK+1 45083.18
9162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 33NS 4 HE C2= 42038.28
10163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 1NS 1 NTW DQ+1 12018.46
10163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 2NS 5 CS SA-2 20011.85
10163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 3NS 4 SW HA+1 65022.50
11164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 4NS 4 HS D6-1 10029.17
11164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 5NS 3 DW SA+1 13066.20
11164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 6NS 3 DN S9-2 10050.62
 +/-
 WYNIK47.85
 MIEJSCE431