Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 164: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1167: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 10NS 3 NTE DQ-3 30094.48
1167: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 11NS 2 SN C6-1 5016.11
1167: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 12NS 7 SE D3= 15109.82
2163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 16NS 1 NTW HJ+2 15074.61
2163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 17NS 4 SN HA+1 45053.83
2163: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 18NS 4 SW H6= 42046.63
3165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 19EW 4 SE D8-2 20023.77
3165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 20EW 1 SS H2+1 11047.24
3165: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 21EW 1 SE C10+3 17026.07
4162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 25EW 3 NTE S4= 60034.55
4162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 26EW 1 NTE CA+2 15089.82
4162: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 27EW 4 HW C4-1 5010.33
5160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 1EW 3 NTW DQ-1 5040.46
5160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 2EW 5 DS C8-1 10069.69
5160: I. Lachowicz - T. Fedak, 5.0, LB 3EW 3 SW HA+1 17017.19
6155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 31NS 5 DS HQ-1 10041.71
6155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 32NS 2 SW HK+3 2005.44
6155: Z. Sanocki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 33NS 4 HE C5= 42038.28
7169: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 22NS 4 SW D3-1 10088.26
7169: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 23NS 3 DS HA+1 13048.48
7169: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 24NS 4 HN C5+1 45073.02
9157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 13NS 4 HS DA-1 10015.54
9157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 14NS 3 DS HJ-2 10034.56
9157: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 15NS 4 HW DK-1 5052.76
10170: T. Bartnicki - A. Łagosz, 16.0, LB 28EW 5 DW CK-3 15010.15
10170: T. Bartnicki - A. Łagosz, 16.0, LB 29EW 3 SS HK+1 17053.54
10170: T. Bartnicki - A. Łagosz, 16.0, LB 30EW 4 DE H8-1 5026.92
11168: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 4EW 4 HS D6-1 10070.83
11168: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 5EW 3 DW SA+1 13033.80
11168: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 6EW 3 DN S9-2 10049.38
 +/-
 WYNIK43.24
 MIEJSCE581