Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 16NS 3 NTE S7+1 63018.77
1101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 17NS 2 D xE S6-2 3005.68
1101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 18NS 4 SW H6= 42046.63
2103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 31EW 5 H xE DK-2 3005.06
2103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 32EW 4 SW HK-1 10066.20
2103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 33EW 5 C xS H3-3 50092.34
3105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 10EW 3 NTW DJ-2 20014.42
3105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 11EW 3 NTN C6-1 5083.89
3105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 12EW 6 NTW C10+1 102080.06
4107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 22EW 2 NTW D3= 12035.37
4107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 23EW 3 DS HA-1 10080.94
4107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 24EW 4 S xW DA-1 10083.23
5109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 25NS 4 SW C6+1 65020.45
5109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 26NS 3 DE CK= 11028.27
5109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 27NS 2 HW H8+1 14052.43
6100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 19NS 3 NTE D3-2 20076.23
6100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 20NS 2 SN H10= 11052.76
6100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 21NS 2 SE C10+1 14086.35
7102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 13NS 3 DS H6+1 13040.46
7102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 14NS 3 NTN S4-1 5059.63
7102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 15NS 4 HW DA-1 5052.76
8104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 4EW 1 NTN DK+1 12043.21
8104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 5EW 4 S xN DK-1 20041.98
8104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 6EW 1 NTW SJ= 9041.39
9106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 1NS 3 HS S9+1 17093.07
9106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 2NS 5 CS C8-1 10030.31
9106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 3NS 4 SW HA= 62045.47
10110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 28EW 5 DW C4-1 5047.12
10110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 29EW 2 SN H2+2 17053.54
10110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 30EW 4 H xN CA-4 800100.00
1199: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 7EW 2 NTS HQ= 12074.46
1199: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 8EW 3 DE SQ+1 13087.54
1199: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 9EW 3 NTS H5+1 43037.08
 +/-
 WYNIK53.85
 MIEJSCE221