Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 28EW 4 SN D9-4 40071.82
1102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 29EW 3 SN H3+1 17053.54
1102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 30EW 4 HN DA-1 5037.69
2104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 7EW 3 NTS D2-1 10092.41
2104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 8EW 3 DE H4= 11060.75
2104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 9EW 3 NTS SJ-1 5093.84
3106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 19EW 3 NTE H10-2 20023.77
3106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 20EW 3 S xN H10-1 20098.00
3106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 21EW 3 SE H5+1 17026.07
4108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 22NS 2 NTW D3= 12064.63
4108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 23NS 3 DS HA-1 10019.06
4108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 24NS 4 S xW DA-1 10016.77
599: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 16NS 3 NTE HJ= 60041.23
599: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 17NS 4 SN CQ+1 45053.83
599: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP 18NS 5 NTE HK-1 5086.81
6101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 10NS 4 CW C3= 13044.48
6101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 11NS 3 C xN D8= 47092.64
6101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 12NS 6 SE D3+1 101037.73
7103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 1EW 2 HS S10+1 14016.62
7103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 2EW 4 CS C8= 13041.85
7103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 3EW 5 D xN S3-3 50044.38
8105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 31NS 5 DS HQ-1 10041.71
8105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 32NS 2 SW D6+1 14011.42
8105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 33NS 4 HE H4= 42038.28
9110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 25EW 4 SW C6-1 10016.06
9110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 26EW 3 HN SA-1 10051.82
9110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 27EW 4 HW C5-2 1003.04
10109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 4EW 4 HS D6-1 10070.83
10109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 5EW 4 CE S9-2 10011.73
10109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 6EW 3 DN S9= 11015.39
11100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 13NS 4 DN C6-1 10015.54
11100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 14NS 2 DS HJ-2 10034.56
11100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 15NS 4 HE D4-1 5052.76
 +/-
 WYNIK44.88
 MIEJSCE531