O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12737Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24463.9149
22729Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
19.0
WP
LB
WP/24461.7145
23713Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
17.0
WPWP/24461.6745
78704Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WPWP/24458.3831
92702Zenon Wierzbicki
Jan Rosochowicz
5.0
2.5
WPWP/24457.5328
96733Jan Borychowski
Przemysław Weymann
13.0
11.0
WPWP/24457.3927
98699Janusz Kopras
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24457.3326
120719Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WPWP/24456.4321
134724Sophia Bałdysz
Jan Pędziński
5.0
4.0
DS
WP
WP/24456.1117
161697Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WPWP/24455.1711
191705Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.0
WPWP/24454.508
213726Marek Bukowski
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/24454.028
236715Ryszard Szamałek
Leszek Karwasiński
4.0
4.0
WPWP/24453.387
311720Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
9.0
11.0
WP
LB
WP/24452.024
316725Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24451.963
321727Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/24451.863
352698Paweł Siwiński
Maciej Szczepański
12.0
2.0
LB
WP
WP/24451.122
354742Stefan Samól
Andrzej Czepnik
3.0
5.0
WPWP/24451.092
375739Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24450.571
384712Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.5
4.0
WPWP/24450.451
405706Sławomir Maciejewski
Dariusz Lisiecki
5.0
4.0
WPWP/24449.91
419703Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
3.0
4.0
DS
WP
WP/24449.61
432722Robert Góralczyk
Mirosław Jankowski
2.0
0.5
WPWP/24449.41
433735Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
WPWP/24449.41
467728Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24448.56
482709Piotr Walczak
Janusz Kościelny
21.0
9.0
WPWP/24448.35
500711Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WPWP/24447.96
503718Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPWP/24447.93
526721Adam Wujków
Adam Błachnio
17.0
13.0
KPWP/24447.49
527716Witold Szczepaniak
Czesław Kościelak
5.0
4.0
WPWP/24447.46
540700Tomasz Mielcarek
Łukasz Lis
3.0
2.5
WPWP/24447.10
550707Robert Włodkowski
Cezary Kmiecik
5.0
5.0
WPWP/24446.94
559734John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPWP/24446.75
563738Andrzej Przybylski
Jan Cieśliński
2.0
2.0
WPWP/24446.61
587732Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/24445.88
594741Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
11.0
7.0
WPWP/244-0.1745.75
597740Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
4.0
4.0
WPWP/24445.72
605708Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24445.51
614731Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24445.20
635717Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPWP/24444.52
639714Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.0
0.5
WPWP/24444.45
659736Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPWP/24443.82
681723Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24442.62
710701Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/24441.29
736710Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24439.87
769730Marcel Błażejewski
Adam Serafin
0.0
0.0
WPWP/244-0.1734.95

Statystyka ośrodków...